PHATT020

[youtube]BJd9juwfoVI[/youtube]

CJ Art to jedna z najważniejszych postaci naszej oficyny. Jego posiadającą kilka ciekawych zwrotów działalność pokrótce opisaliśmy przy okazji podpisanej aliasem Tetragrammaton „Chronic Mental Disfunction EP” (PHATT011). Po siedmiu miesiącach milczenia Artur znów wraca do naszego katalogu wydawniczego, ale tym razem z pełnowartościowym minialbumem.
„Archives EP” to w dwóch słowach progressive house. Starając się jednak opisać to wydawnictwo nieco dokładniej warto wspomnieć, że nie jest to wyłącznie zestaw przypadkowo zebranych utworów. Całość zdaje się bowiem być swoistym pokłonem w stronę sztuki i pielęgnujących ją z wielką starannością zamierzchłych czasów. Każdy utwór jest tribalową, pełną swoistego splendoru podróżą po gorących i donośnych brzmieniach. Historie te posiadają solidny pierwiastek inspiracyjny, ujawniający się zarówno poprzez podniosły charakter tworzonych dźwięków, solidne zaplecze techniczne, jak również pewną dawkę niedopowiedzianej tajemniczości. Nie jest to jawna propozycja imprezowa, ale nie o takim przeznaczeniu jest też nasz label. „Archives” to bardziej propozycja do słuchania w domu, relaksu i czerpania inspiracji. Dobrze ukazuje to ogromne pole zagadnień pokrywane przez muzykę elektroniczną. Za to właśnie tak ona nas interesuje.

» Artysta: CJ Art
» Tytul: Archives LP
» Data wydania: 06.12.2008

PHATT020

01. CJ Art – Caravan To The Temple Of Amon (Original Mix)
02. CJ Art – Mare Tenebrarum (Original Mix)
03. CJ Art – Tell El Amarna (Original Mix)
04. CJ Art – Reinvent The Sound (Original Mix)
05. CJ Art – Mythologiques (Original Mix)
06. CJ Art – Interior Sensus Animi (Original Mix)
07. CJ Art – In Vacuo (Original Mix)

3 komentarze
  1. […] iż Artur jest perfekcjonistą w tym co robi. Kolejna porcja świetnych brzmień po jego albumie w Phatt Sounds ucieszy każdego. Dwie produkcje w tym jedna w dwóch wersjach. Świetna paczka dla kolekcjonerów […]

  2. admin 2009.10.02

    Massive 🙂

  3. AF 2010.03.10

    wow!! bomb tracks!

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.