20.03.2010 World Clubbing – Moshic Night
Klub Hedonic, Kraków ul. Szewska 9
Start 21:00
Entry: 15 zł
Music: Progressive House

DJs:
MOSHIC (Contrast Rec. / Izrael)
*DJ Mag 2005 Top world DJs Rank at 95
*DJ Mag 2004 Top world DJs Rank at 108
*2 MTV Israel Awards for The best Release and best producer of 2002

Gudowski (Phatt Sounds / MBS Pro)
Marcooz (Phatt Sounds / Frisky / Bydgoszcz)
CJ Art (Phatt Sounds / Frisky / Warszawa)
Dominic Lea (Phatt Sounds / Kraków)

www.moshic.com
www.myspace.com/moshic
www.gudowski.pl
www.myspace.com/marcoozpl
www.myspace.com/cjartmusic
www.myspace.com/djdominiclea
www.phattsounds.org
www.phattsounds.org
www.mbspro.pl

20 marca Klub Hedonic oraz Phatt Sounds Rec. ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną bardzo wyjątkową edycję World Clubbing, którego gwiazdą, będzie jeden z niewątpliwie najbardziej oryginalnych DJi i producentów, rodem z Izraela – Moshic. Jego osobliwy, mistyczny i niebywale hipnotyzujący styl sprawił, że Moshic jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzyki elektronicznej na Świecie. 20go marca Moshic przedstawi materiał z 4tego albumu oraz starsze numery.

Moshe Shlomy, – bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko – od lat z powodzeniem prowadzi swoją własną wytwórnie płytową Contrast Records, w której wydał wszystkie swoje albumy autorskie. W Polsce wiadomość o jego nowym wydawnictwie zawsze jest przyjmowana bardzo entuzjastycznie, a same krążki rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Essentials Mix nagrany, przez Moshic`a dla kultowej audycji Radio 1 prowadzonej przez Peta Tong`a, to do dziś jeden z najchętniej słuchanych setów od Tokio po Nowy Jork, chociaż od jego nagrania minęło już wiele lat. Jest to doskonałe świadectwo, że zarówno jego mixy, jak i wszystkie wydawnictwa nigdy nie były „modne”, lecz zawsze świeże, oryginalne i w 100% a`la Moshic, – przez co przetrwają każdą próbę czasu.

Artysta w 2004 został sklasyfikowany na 108 miejscu oficjalnego rankingu DJ Magazine na najlepszego DJa świata, w 2005 przesunął się o kilka miejsc w górę i uplasował się na 95 pozycji rankingu. W 2002 roku moshic zdobył 2 nagrody MTV Izrael za najlepsze wydawnictwo oraz najlepszego producenta.

Na imprezie oporócz izraelskiej gwiazdy zagrają czołowi Polscy Producenci Progressive: bardzo utalentowany Gudowski, Marcooz który w 2008 jako pierwszy Polak został nominowany do Ibiza Dj Awards w kategori Best Newcomer oraz CJ Art, polak Który dotarł do finału Global DJ Broadcast Markusa Schulza. Jako przedstawiciel Krakowa zagra Dominic Lea, który tej nocy zaprezentuje wyjątkowy set, w którym przypomni nam czasy swietności Progressive.

Zdjęcia: Marcin Syrowiec
www.marcinsyrowiec.com